Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Velosipedi

0 EUR

Shitet nga: Bojan 08 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
Cube
Modeli
AMS
stivens tonga 400 euro,giant 350,raleigh 350,hibike 550 , canyon 550,cube 500 , bergamond 150, ghost 400,vdv 450 ,.... telefon kontakt 077666707
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione