Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Univega dirt bike

10 000 MKD

Shitet nga: Mario Perkovik 02 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Prodhuesi
Scott
velosiped Univega ( americka marka ) donesen od svajcarija od najgolemite so Tektro v-brake, shimano Acera menuvac 21 brzina metalni pedali
Mario Perkovik
077950710
Leaflet
Në fillim