Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Detski velosiped

3 000 MKD

Shitet nga: Boban 07 Gush 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sobim
Modeli
Pro
Se prodava detski velosipet kupen od ovlastena prodavnica za velosipedi mnogu malku koristen kupen e 8000den se prodava za fiksna cena 3000den velosipedot e vo exstra sostojba.
Leaflet
Në fillim