Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Velosiped Sprint

10 000 MKD

Shitet nga: Регина 30 Korr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sprint
Велосипед, марка Sprint, 6 брзини, силиконско седиште, малку возен, во одлична состојба. Во цената влегува и ланец за заклучување.
Регина
072 212 841
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione