Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sredna osovina za velosiped

1 200 MKD

Shitet nga: Goran 27 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Potpolno nova SunRace press fit osovina.
Dijametar 40mm
Dolzina na osovina 127mm
Za ram 68mm
Leaflet
Në fillim