Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Boxing Muay Thai Gloves

3 500 MKD

Shitet nga: Bojan Dje 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам кикбоксерски ( тајландски) ракавици 10 OZ чиста кожа , нарачани од Thailand , ниеднаш не се користени .
3500 денари ( цената е фиксна ).
Leaflet
Në fillim