Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FIT VIB sprava za vezbanje

0 MKD

Shitet nga: Злате Блажевски 21 Gush 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
FITVIB E е одлична машина за која со гордост можеме да кажеме дека е најквалитетна на пазарот. На оваа справа вежбаат Мадона, Натали Имбрулија, Клаудија Шифер и уште многу други личности од светот и шоу бизнисот.
3 пати неделно по 15-20 минути, може да постигнете :

1. ново обликувано тело
2. затегнати мускули
3. подобрена циркулација
4. забрзан метаболизам
5. зголемена густина на коските
6. губење на тежината
7. подобра форма
8. намален целулут
9. ќе заштедите време и пари

Stanuva zbor za profesionalana ma{ina za vezbanje koja se adaptira za sekogo poedinecno od sportist do obicen covek koj saka dobro da izgleda i odlicno da se cuvstvuva.
Po sto se razlikuva ovaa sprava od drugite:
Со краток тренинг postignuvaat brzi rezultati. Vibraciite na ovaa sprava gi aktiviraat bukvalno site muskuli i toa podetalno na celoto telo, pri sto se dobiva sportska stimulacija.

Интензитетот na vibraciite vlijae direktno na namaluvanjeto, potocno na osloboduvanje od stresot. Po vezbanjeto na ovaa sprava poveke ne ste napnati, polni so negativna energija, tuku slobodni, so izvajani muskuli, top forma na teloto.
Злате Блажевски
075 415 170
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione