Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Medisana Masager

6 500 MKD

Shitet nga: Golf 14 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Medisana Masager
Kupeno od germanija ( neje kineski ) 200€
Ali ne mi treba stoji za cabe
İma funkcia za vozduh ( air ) i greenje
Ortopediski
Moze dogovor

-----

İ masina za perenje BEKO od 5kg ne koristen kako novo
İ frizider Bloomberg so visina 180 sirina 70 uste so garancija
İ mal frizider za vo soba 50€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione