Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Staicen velosiped

350 EUR

Shitet nga: Trajce 20 Qer 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava staticen profesionalen velosipet vo odlicna sostojba.
Leaflet
Në fillim