Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Karate kimona / kimono broj 2 4 6 8

500 MKD

Shitet nga: biljana 07 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат карате кимона.
Величини : 2, 4, 6, 8.

Еден комплет - 500 денари.
biljana
070228898
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione