Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TOCAK STEPER I HIP HOPER

0 EUR

Shitet nga: igor 07 Dhj 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
TERETANA KARDIO ( TOCAK . STEPER I HIP HOPER )
VO ODLICNA SOSTOJBA SE
CENI :
TOCAK - - 8.000 DEN NOSIVOST DO : 130KG ( LIFE FITNESS)
STEPER - - 7.500 DEN NOSIVOST DO : 130 KG ( PROTEUS )
HIP HOPER - - 20.000 DEN ( IMA PROSTOR ZA DOGOVOR )
NAPOMENA : SERIONI KUPUVACHII !!!!
INFO : INBOX ILI NA MOB :
078 288 849
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione