Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kimono na prodavlzba 150,140,I 155

1 000 MKD

Shitet nga: Gorazd Petkovski 03 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Celosno novi kimono na prodazba, goliemini 150, 155 I 140. 1000den eden par.(dolen I goren del)
Gorazd Petkovski
070356541
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione