Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAJDOBRA PONUDA NA PROFESIONALNI FITNES SPRAVI

999 EUR

Shitet nga: Tose 05 Pri 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
KONECNO I KAJ NAS NAJ GOLEMIOT PROIZVODITEL NA PROFESIONALNI FITNES SPRAVI " DHZ-FITNES ".
OPREMUVANJE NA HOTELI..FITNES CENTRI ...DOMASNI TERETANI .
NAJGOLEM IZBOR PO NAJPOVOLNI CENI SO 2 GOD GARANCIJA .
OD DENES ISTITE SPRAVI MOZAT DA SE PPGLEDAT NA LICE MESTO .
NAJGOLEM IZBOR NA KROS FIT OPREMA .
NE LUTAJTE SE NA EDNO MESTO PO NAJ DOBRI CENI KAJ NAS .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione