Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DIADORA ITALY FITNES LENTI NAJNOVI MODELI 2020

-

30 600 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALPE SPORT 20 Mar 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
ALPE SPORT
Bul:Kuzman J Pitu 24/15
1000 Skopje Makedonija
Nas:Aerodrom Do nova zel. Stanica
Tel:022461547,078359359,078323388
e-mail:[email protected]

Diadora Exess лента за трчање 5.6

EXCESS 5.6 е опремен со копчиња на компјутерот и на парапет за брз избор на брзина и наклон. 36 програми за брзина, 3 кориснички програми.

Функција на телесни масти за откривање на процентот на масна маса, од суштинско значење за да се задржи состојбата на формата и напредокот со текот на времето под контрола.

Вертикалната положба на работната површина со затворање со помош на амортизери и тркалата за транспорт го прават алатката лесно подвижна во екстремна безбедност.

Диадора лентата за трчање е покриена со доживотна гаранција на рамката, 3 години на моторот, 2 годишна гаранција за сите други компоненти.

940,00 евра

цена со попуст 728,00 евра
(22% попуст)

Бренд Диадора
SKU DT-EXE5.6
Големина на патна површина 48 x 130 см
Дебелина на патниот ремен 1,6 mm
Моќност 2,25 КС
Максимална брзина 16 Km / h
Наклон на електрична патека 12%
LCD екран со позадинско осветлување од 11 x 6 cm
Рачна детекција на срцето Да
Поддршка за таблет Да
Програми за обука 42
Брзина и приклонуваат програми 36
Кориснички програми 3
Програма за детекција на масни масти Да
Брзи копчиња на компјутерот Да
Копчиња за брзо забрзување на парапет Да
Брзи наклони копчиња на компјутерот Да
Брзи наклони копчиња на парапет Да
Максимална корисничка тежина 120 кг
Преклопување кое заштедува простор Да
Затворање со серво помош Да
Амортизирана писта Да, 8 еластомери со двоен палуба
Транспортни тркала Да
Димензии се отворени 160 x 72 x 127 см
Димензии затворени 112 x 72 x 132 см
Пакување димензии 174 x 78 x 32 см
Бруто тежина 71 кг
Нето тежина 63 кг
Европски CE сертификати - RoHS - Машинска директива EN-957/6
Гаранција на рамката, 3 години на моторот, 2 години на останатите делови


DIADORA Exess 11.2 ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ 2019/2020
Редовна цена 1.320,00 €
Цена со попуст 72300,00 Ден.
(11% попуст)
Димнзии на површината за газење 54 x 140 см
Дебелина на патниот ремен 1,6 мм
Моторна моќност 3 КС
Максимална брзина 20 км / ч
Наклон на електричен план за патување 15%
Нето тежина 88 кг
Гаранција Доживотен век на рамката, 10 години на моторот, 2 години на останатите делови

FASSI F9.6 HRC MODEL 2020God. Цена 83500Ден.
Нето тежина 89,5 кг
3 коњски сили.54х143газна повшина.22км/ч.
15% Електричен Нагип
Отворени димензии 195 x 89 x 140 см
Гаранција Доживотен век на рамката, 10 години на моторот, 2 години на останALPE SPORT
1.KAKO DA KUPITE OPREMA OD NASIOT ASORTIMAN? MALOPRODAZBA ALPE SPORT BUL:KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 24/15 1000 SKOPJE NAS.AERODROM TEL:02 2 461 547 2.INTERNET PRODAZBA WWW.PRIDE.MK 3.GOLEMOPRODAZBA TEL:02 2461 547 MOB:078 359 359,078 323 388,070 220 856 E-mail:[email protected]
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 24/15 Tregoje në hartë
022461547
https://www.facebook.com/Diadora-Fitness-opremaMK-298080967707260/

HOME FITNESS EQUIPMENT

ALPE SPORT
022461547
Leaflet
ALPE SPORT
TECHNOGYM SELECTION SERIES KOMPLET OD 12 MASHINI -
TECHNOGYM EXCITE RUN NAJNOV MODEL LENTI ZA TRCANJE -
PROFESIONALNI SPRAVI BAILIH SAEMSKI EKSPONATI 2KOM 1 300 ЕУР
MATRIX G3 AURA SERIJA KOMPET SPRAVI ZA FITNESS 16 800 ЕУР
Në fillim