Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAJPRODAVANATA ELEKTRICNA TRAKA SO 3HP DO 130KG

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fitness mk 03 Mar 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
POSETETE NE NA FACEBOOK STRANATA:

https://www.facebook.com/fitnessmkskopje?
fref=ts

ПРОФЕСИОНАЛНА ЕЛЕКТРИЧНА ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ СО МОТОР ОД 3HP

Технички карактеристики:

Моќност: 3.0HP
Ниво на подигање 15%
Брзина: 1.0-16km/h
Броило за времето на вежбање
Броило за поминато растојание: 0 – 999 км.
Рачен пулс: 60 – 200 срцеви отчукувања / минута
Калории: 0 – 999 kcal
ЛЦД екран
ЕКГ сензори за пулс на рачките.
Функции: срцеви отчукувања, брзина, наслони, време, потрошени калории, растојание.
Максимална тежина на корисникот: 130 кг.
Сигурносно копче за моментално запирање на лентата.
Програми: 9 дефинирани
MP3 Влез
Тркала за полесен транспорт,
Екран лесен за користење
Контроли на рачките за регулирање на брзината
Контроли на рачките за регулирање на наслоните
1 година гаранција

Цена: 39000ден.

070 606 966
070 922 000

-TEZINI.TEGOVI SIPKI SIPKA BUCICI
-ORBITRECI,ORBITREK
-STATICNI VELOSIPEDI
-STEPER
-MASAZER
-KOMBINIRANA ZA CELO TELO RAZNI TIPOVI..
-FITNESS REKVIZITI
-KLUPA KLUPI OBRAC SPRAVI ZA STOMACNI
-TRAKA TRAKI LENTA ZA TRCANJE RAZNI TIPOVI
-LEG MAGIK
-BENDZ KLUPA ZA GRADI I NOZE
-PILATES TOKI
-ROLLER GYM
-SIPKI SO TEZINI
-RACKI ZA SKLEKOVI
-ODELA ZA SLABEENJE
Fitness mk
- Орбитреци, статични велосипеди, траки за трчање, бенџ клупи,вибро масажери, степери - Најевтина понуда на шипки и тежини - Casio - часовници за секој вкус - фризерска и козметичка опрема
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070-606-966 070-922-000
https://www.fitnessmk.com
Leaflet
Fitness mk
NAJGOLEM IZBOR NA ORBITRECI I VELOSIPEDI POPUST 7 999 МКД
NEPOVTORLIVA PONUDA  2 BUCICI+TEGOVI OD 40kg 3 700 МКД
SET TEGOVI CENI KOI NE SMEETE DA GI PROPUSTITE 1 600 МКД
5 TIPOVI NA VRATILA POTREBNI VO SEKOJ DOM -
Në fillim