Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionalna traka za trcanje NOVA

400 EUR

750 EUR

Shitet nga: Meto 10 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se prodava NOVA PROFESIONALNA TRAKA za trcanje. Nosivost 120 kg. Cena 400 Evra.
Kontakt tel. 075 555 333 Zane
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione