Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fitnes Spravi

300 EUR

Shitet nga: Darko 03 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Vratilo povejke namensko
Bench klupa so podigajne
Sprava za ramo
Stol za biceps
Tezini
Bucici - so moznost za zgolemuvajne kilaza
2 sipki original
Leaflet
Në fillim