Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NAUTILUS FITNESS

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MOTIONSPORT DOOEL 28 Nën 18:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
Se prodava set spravi od NAUTILUS:
1.CHEST PRESS,
2.LOWER BACK,
3.LEG PRESS,
4.ROTARY TORSO,
5.LEG EXTENSION,
6.REAR DELT/PEC FLY,
7.CHEST PRESS.
Spravite se vo odlicna forma. Moze da se vidat i probat vo sekoe vreme.
FB: Fitness Equipment Struga
MOTIONSPORT DOOEL
СПОРТСКА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Slavej Planina bb Tregoje në hartë
070845537
https://www.motionsport.mk
MOTIONSPORT DOOEL
070845537
Leaflet
Në fillim