Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BATTLE ROPE 12m x 38mm / 12m x 50m

139 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: pulse.mk 01 Gush 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CARBON SPINNING BIKE 548 EUR
SKI TRAINER -  скијачки симулатор (кардио) 1 209 EUR
ORBITREK SEMI PRO MAGNETIC CROSS TRAINER 945 EUR
BODY PUMP SET (лост+2х1,25кг+2х2,5кг+2х5кг) 4 680 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ACTIVE GYM BATTLE ROPE
Со користењето на BATTLE ROPE се активираат сите мускулни групи, најмногу се користат во функционален тренинг.
Вежбите со BATTLE ROPE помагаат да се развијат мускулите на рамената, го зајакнуваат зафатот на зглобовите, ги зајакнуваат мускулите на нозете, а истовремено развиваат и јачина, агилност и координација.
Овој реквизит е погоден за кросфит, а особено за спортисти ангажирани во боречки вештини.
Интензивен тренинг со правење „бранови“, разни кружни движења, удари со јажето на подот и други им помагаат на мускулите да работат интензивно.
Ваков интензивен тренинг ви овозможува да согорите калории брзо и ефикасно, а изведувањето вежби со овој реквизит само околу 10 минути може да се спореди со ефектот на најинтензивниот трегнинг.

*Исклучително разнолика алатка за тренинг, идеална и за почетници и за напредни спортисти
*Работа на многу мускулни групи во исто време, што значи постигнување на подобри резултати, за помалку време.
*Зголемен аеробен капацитет
*Зголемена сила и моќ
*Погоден за внатрешна и надворешна употреба
Видови:
должина од 12 m – дијаметар 38mm и 50mm

12m x 38mm - 139€
12m x 50mm - 190€

🚐Бесплатна достава низ цела Македонија;

☎️Контактирајте не на: 075/252-212 или http://pulse.mk/product/active-gym-battle-rope-12-m-%D1%85-38-mm-12-m-%D1%85-50-mm/


http://pulse.mk/shop/ - генерален застапник за Active Gym во Македонија
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Димитар Влахов 18 Струмица Tregoje në hartë
075252212
http://pulse.mk/

BATTLE ROPE

pulse.mk
075252212


WhatsApp:
075252212
Leaflet
SKI TRAINER -  скијачки симулатор (кардио) 1 209 EUR
Olympic Decline Bench edna godina garancija 55 800 MKD
COMMERCIAL SPINNING BIKE 2 37 090 MKD
SEMI PRO MAGNETIC BIKE 825 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione