Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BODY PUMP SET (лост+2х1,25кг+2х2,5кг+2х5кг)

4 680 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: pulse.mk 20 Qer 21:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ROTARY TORSO - 1 530 ЕУР
SEMI PRO MAGNETIC BIKE 825 ЕУР
 Butterfly Machine edna godina garancija 1 790 ЕУР
AIR BIKE 1 209 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
ACTIVE GYM BODY PUMP SET е совршен уред како за домашен, така и за тренинг во сала. Погоден за одржување на физичка форма и кондиција. Уникатниот механизам на заклучување, иновативниот дизајн против лизгање и повреди го прави ACTIVE GYM BODY PUMP SET одличен продукт, кој гарантира удобност при тренинг и максимални резултати.

Сетот вклучува:
1 х Студио лост 30mm (2,5kg)
2 х држачи за заклучување 30mm
2 х диск од 1,25kg обложени со гума 30mm
2 х диск од 2,5kg обложени со гума 30mm
2 х диск од 5kg обложени со гума 30mm

ПРОМО Цена: 4680 мкд

🚐Бесплатна достава низ цела Македонија;

☎️Контактирајте не на: 075/252-212 или http://pulse.mk/…/active-gym-body-pump-set-lost-f30-disc-f…/

http://pulse.mk/shop/ - генерален застапник за Active Gym во Македонија
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Димитар Влахов 18 Струмица Tregoje në hartë
075252212
http://pulse.mk/

http://pulse.mk/product/active-gym-body-pump-set-l

pulse.mk
075252212


WhatsApp:
075252212
Leaflet
ORBITREK SEMI PRO MAGNETIC CROSS TRAINER 945 ЕУР
BATTLE ROPE 12m x 38mm / 12m x 50m 139 ЕУР
SKI TRAINER -  скијачки симулатор (кардио) 1 209 ЕУР
ROWER KARDIO URED 760 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione