Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAGNETIC SPINNING BIKE - 1 godina garancija

55 400 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: pulse.mk 02 Nën 00:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TRX FULL KIT 4 320 МКД
COMMERCIAL SPINNING BIKE 2 37 090 МКД
Степер 4 800 МКД
Plyo Soft Box 210 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Спининг велосипед Active Gym Magnetic Spinning Bike
Спин велосипедот кој прави кружни движена околу еден единствен динамичен диск, симулира успешн тренинг како во домашни услови, така и во фитнес сала. Има повеќе нивоа на отпор, кои гарантираат успешен кардио тренинг.

*Повеќе нивоа на отпор;
*Висината и положбата на седлото и рачките може да се регулират;

Замав:17.4kg
Големина на уредот: 1171*589*1047mm
Систем на придвижување: 6 парчиња PLOY-V ремен со челичен кабел
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Димитар Влахов 18 Струмица Tregoje në hartë
075252212
http://pulse.mk/

MAGNETIC SPINNING BIKE

pulse.mk
075252212


WhatsApp:
075252212
Leaflet
Степер 4 800 МКД
COMMERCIAL SPINNING BIKE 34 119 МКД
AIR BIKE 1 209 ЕУР
Prilagodliv teg NUO 2-20KG 460 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione