Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ROTARY TORSO -

1 530 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: pulse.mk 19 Qer 16:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Аеробик лост 1kg / 2kg / 3kg / 4kg / 5kg 1 290 MKD
ORBITREK SEMI PRO MAGNETIC CROSS TRAINER 945 EUR
Gumena podloga za fitnes sala ili hotel 16 500 MKD
LASTIK SET OD 3 PARCINJA S M I L 2 200 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Active Gym Rotary Torso има посебен дизајн и удобно ергономско седиште, што го прави идеален за тренирање на надворешните и внатрешните стомачни мускули.

Active Gym е опрема дизајнирана за спортисти и ги исполнува највисоките стандарди за биомеханика, ергономија и безбедност, обезбедувајќи максимални спортски перформанси.

*Дизајнот и материјалите обезбедуваат подобар зафат со дланките, овозможувајќи појак контакт и максимална сила при влечење и туркање.
*Држачите на грбот и коленото обезбедуваат стабилизација во карлицата и удобност при вежбање. Поддршката за нозете овозможува поддршка за корисниците со различна тежина и висина без активирање на флексорите на колкот.

Должина (мм | инчи): 1185 | 47
Ширина (мм | инчи): 1129 | 44
Висина (мм | инчи): 1485 | 58
Стандардна тежина (kg | lb): 65 | 130
Зголемување на телесната тежина (kg | lb): 95 | 190
Тежина (кг | фунти): 203 | 448
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Димитар Влахов 18 Струмица Tregoje në hartë
075252212
http://pulse.mk/

http://pulse.mk/product/active-gym-rotary-torso/

pulse.mk
075252212


WhatsApp:
075252212
Leaflet
BODY PUMP SET (лост+2х1,25кг+2х2,5кг+2х5кг) 4 680 MKD
COMMERCIAL SPINNING BIKE 34 119 MKD
LASTIK SET OD 3 PARCINJA S M I L 2 200 MKD
OLYMPIC INCLINE BENCH - 1 godina garancija 55 800 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione