Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SEMI PRO MAGNETIC BIKE

825 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: pulse.mk 22 Qer 11:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PLYO BOXES SET OD 4 PARCINJA 625 ЕУР
TRX FULL KIT 4 320 МКД
COMMERCIAL SPINNING BIKE 34 119 МКД
Степер 4 800 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Додека ја гледате омилената серија во удобноста на вашиот дом, вртење педали на статичен велосипед е секогаш добра идеја.
Можеме да го користиме овој одличен уред за загревање или за сериозен кардио тренинг. Со користењето на SEMI PRO MAGNETIC BIKE ги оптеретуваме главно нашите квадрицепси, но ако сакаме да ги обликуваме мускулите на бутовите, тоа е можно кога го користите уредот во исправена положба.
Современите ергометри ви овозможуваат да изберете соодветна програма, оптимална брзина и мерење на отчукувања на срцето. Екранот на уредот постојано ви дава информации за вашиот напредок и ориентација колку сте блиску до постигнување на посакуваната цел.

*Magnet/PMS
*Движење: ремен
*Нивоа на отпор: 9
*Показатели: Време, брзина, километри, калории, пулс
*Тежина: 40 кг
*Димензии: 114,5х57х137,5см
*Димензии на пакување: 120,5х28,5х73см

ПРОМО Цена: 825€

🚐Бесплатна достава низ цела Македонија;
☎️Контактирајте не на: 075/252-212 или http://pulse.mk/product/active-gym-semi-pro-magnetic-bike/

http://pulse.mk/shop/ - генерален застапник за Active Gym во Македонија
pulse.mk
Pulse Fitness & Spa нуди многу иновации во областа на фитнесот и здравиот живот. Ви нудиме целосно опремување на вашиот фитнес центар, по најнови светски стандарди, без разлика дали истиот се наоѓа во вашиот дом, хотел или во сала наменета за фитнес. Апаратите и техниките што можете да ги најдете во нашите клубови се лиценцирани од страна на најпознатите имиња во светот. Pulse Fitness & Spa не е само просторија за вежбање. Pulse се единствени од ваков вид лајфстајл клубови кај нас – места каде ние, заедно со членовите на клубот, ја делиме нашата заедничка визија за исполнет живот. Најмодерни и најквалитетни фитнес справи и аксесоари. Гаранција за квалитет на сите справи Советување како да го уредите вашиот фитнес, според квадратурата и според стандардите
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Димитар Влахов 18 Струмица Tregoje në hartë
075252212
http://pulse.mk/

http://pulse.mk/product/active-gym-semi-pro-magnet

pulse.mk
075252212


WhatsApp:
075252212
Leaflet
POWER BAG 2 950 МКД
POWER BANDS 920 МКД
ADJUSTABLE BENCH - 1 godina garancija 750 ЕУР
ORBITREK SEMI PRO MAGNETIC CROSS TRAINER 945 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione