Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Poluavtomatska lovecka puska falcon italijanska

0 MKD

Shitet nga: Jocvca 05 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam poluavtomatska lovecka puska FALCON Classic italijanska kalibar 12mm.Puskata e mnogu malku koristena momentalno e vo mvr i sleduva so dozvola za oruzje so kategorija c5.Cena po dogovor.
Samo za lica so dozvola!
078-248-494
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione