Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Puska loven karabin

18 000 MKD

Shitet nga: Valentin 05 Dhj 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava loven karsbin zastava kal.8×57mm.
Vo odlicna sostojba samo na lice so dozvola za nabavka na oruzje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione