Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POLUAVTOMATSKI KARABIN 308win Zastava

650 EUR

Shitet nga: Kire 16 Pri 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam karabin zastava m90 sa,
308wincester kalibar so ramka od 10 kursumi
Puskata e proizvedena 2014,godina I e kupena od prodavnica nema nikakvi zabeleski vo ekstra sostojba na nea ima pikatin sina namesteno puskata e vo ekstra sostojba
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Kategorija B7 cena po dogovor
SAMO ZA LICA SO DOZVOLA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione