Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Salamon cizmi

120 EUR

Shitet nga: biljana 10 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
SE prodavaat zenski salomn cizmi za planinarenje i za zima,kupeni od Germanija ,noseni samo ednas,poradi sto mi se mali eden broj gi prodavam,
Inace se 39 broj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione