Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SENHAI roleri 39-42 SPEEDING

2 000 MKD

Shitet nga: Hristina 21 Gush 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
SENHAI roleri novi voopshto ne vozeni. Golemina od 39 do 42, So metalna shina i zhileni kolca. Kupeni po cena od 3390den od prodavnica za sportska oprema.
Hristina
075260650
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione