Roleri

Shitet nga: lada 27 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 490 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 MKD

Komuna: Gjorce Petrov, Shkup
Pajisje : Roller-ka dhe Skateboard-e
prodavam roleri salomon nevozeni 078869383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim