Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skateboard Skirol

Shitet nga: Icko 22 Gush 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Продавам профи скирол малку возен купен од skateshop од Германија.

Цена по договор.

077 443 277
Në fillim