Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Snowboard Burton

215 EUR

330 EUR

Shitet nga: festim 03 Jan 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Se prodava oprema :
Snowboard HT: 150 cm
Vezovi Butron: L
Snowboard HT, Vezovi Butron: 8 000 den
Konduri HT: 43/44 : 3 500 den
Kaciga Briko: L : 2 000 den
Naocari Reusch 1 000 den
Komplet: 13 000 den
Leaflet
Në fillim