Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tableti i drugi sredstva za bazeni

120 MKD

Shitet nga: Миланчо Добревски 19 Qer 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Таблетите се 200 грамски и содржат: хлор, алгицид, PH стабилизатор и флокулант. Пловакот се користи до колку немате Скимери. Пловакот се преава посебно.
Миланчо Добревски
+389 75 427 397
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione