Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii karving SALOMON i VÖLKL

200 EUR

Shitet nga: Ros 23 Nën 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
158cm KARVING novi.
SALOMON 100€
VÖLKL 120€
Dvata para za 200€

kupeni vo stranstvo.
Vozeni samo 5 pati na teren Pisoderi - Lerin, bez nitu 1 grebnatinka.

Leaflet
Në fillim