Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Burton Snowboard i konduri

150 EUR

Shitet nga: Dani 28 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava burton snowboard 151cm i
Burton konduri (noseni tri pati) 38br
Leaflet
Në fillim