Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Konduri za skijanje ROSSIGNOL

0 MKD

Shitet nga: Igor 28 Dhj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Konduri za skijanje
-ROSSIGNOL synergy 80 sensor 2, high performance
-nagazna dolzina 340mm
-Broj 43-44


cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione