Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii i konduri

Shitet nga: Aleksandar 03 Dhj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам добро сочувани скии и нови кондури.
Еlan mag 8 168см 8000 ден.
Fischer 130см 3500 ден.
Rossognol 120см 3000 ден.
Кондури Salomon 21(32-33) користени 5 дена 4000 ден
Aleksandar
075217514
Leaflet
Në fillim