Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKII ITNO

3 000 MKD

Shitet nga: Mario 08 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam 2 para skii DYNAMIC 198cm so vezovi marka TYROLIA I SALOMON.
I dvata para se proizvedeni vo francija.
Eden par e 3000den a dvata 5000den
Leaflet
Në fillim