Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii konduri

1 200 MKD

Shitet nga: adela 04 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat konduri za skijanje alpina br.42
Leaflet
Në fillim