Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cevli za skijanje Fischer

100 EUR

Shitet nga: Стефан 10 Jan 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat ski cevli
Fischer Viron. 26,5 broj
42 broj(Evropski)
x9,5 flex.
Edna sezona koristeni.
Стефан
075210302
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione