Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Malku upotrebuvani skii

3 000 MKD

Shitet nga: Vlado 12 Dhj 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam dva para malku upotrebuvani karving skii zaedno so vezovi - visina 130 santimetri i 155 santimetri. Cenata e 3000 denari po par.
Leaflet
Në fillim