Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SNOWBOARD Contract RASPRODAZBA

9 400 MKD

Shitet nga: Rabotilnica 29 Nën 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Poslednite tri daski od poslednata kolekcija na Contract se prodavaat so 55% popust. kupi si edna i oseti go 3D Snake Transition
1.Contract Circus 158cm 20900>>> 9400 den
2.Contract Cobra 156cm 26500>>> 11900 den
3.Contract Turbo Cobra 156cm 26500>>11900
ovoj model e Limitiran model i se proizvedeni samo 30 Turbo Cobra daski :D
Rabotilnica
078411055
Leaflet
Në fillim