Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kiltec jakna i pantaloni za skijanje icepeak

2 500 MKD

Shitet nga: Marija 18 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Jakna Kiltec XL i pantaloni icepeak 176 cm , moze i posebno
zaedno 2500 denari
jakna 1500
pantaloni 1000
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione