Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oprema za bordanje

Shitet nga: Иван 11 Dhj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Даска - Head - 156 cm, Везови - Head, Кондури -
Forum - бр. 44, Панталони - Protest - Големина: M
Користени 1 сезона

Цена по договор
Иван
078217161
Leaflet
Në fillim