Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SKI OPREMA - POPUST!!

Shitet nga: Beti 29 Nën 06:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Skii Atomic Race 160 cm - 100 EUR namaleno – 70 EUR
Skii Atomic (detski) 100cm - 5 EUR
Skii ELAN 190 cm - 20 EUR namaleno – 15 EUR
Fotrola za skii Atomic - 20 EUR namaleno – 15 EUR
Konduri Atomic Race Pro broj 42/43 - 50 EUR namaleno - 30 EUR
Atomic ski paket (skii,konduri,fotrola) - 150 EUR namaleno - 100 EUR
Detska ski obleka (bela) - 30 EUR - PRODADENO
Detska ski obleka (crvena) - 30 EUR – namaleno 25 EUR
Zenska ski obleka (Columbia) - 35 EUR – namaleno 25 EUR
Zenska ski obleka (crvena) - 35 EUR - namaleno 25 EUR
Maska ski obleka (Volkl) - 40 EUR – namaleno 25 EUR
Kaciga (Alpina/Head) - 10 EUR po kaciga

Otkup na sve so POPUST - 350 EUR – namaleno 250 EUR
Leaflet
Në fillim