Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii i konduri

Shitet nga: xxx 10 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam skii i konduri
-Elan whistler 160cm-----70e
-Head 120cm-------30e
-Stockli 120cm-------40e
-Head konduri br36-------30e
-Head skii+konduri -----50e
Leaflet
Në fillim