Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ski zimska jakna neoblecena

50 EUR

Shitet nga: Filip 28 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam zima ski jakna wedze. L golemina. Ne oblecena ni ednas, cenata uste stoi na nea. Kupena od Bugarija 109 leva.

Eve link od modelot
http://www.wedze.co.uk/wedze-evoslide-mens-ski-jacket-blueblack-id_8316835

snowboard ski jacket jakna waterproof windproof
Leaflet
Në fillim