Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii i konduri polovni

Shitet nga: bojan 28 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
fischer ski 160 cm SL / cena :5500 den.
black diamond ethic ski 185 cm backcountry
cena : 8500den.
info. za kndurite ima na slikite.

075 689 819
Leaflet
Në fillim