Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skii Freestyle Freeride Rossignol K2 Head

170 EUR

Shitet nga: Arben 11 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Rossignol freestyle , freeride (allmountain) , 160cm : 170 eu.

K2 freeride , 180cm : 220 eu.

Head freestyle , 173 cm : 300eu.

Të ardhura nga Zvicra.
Doneseni od CH.
Leaflet
Në fillim