Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SPORT OUTLET SHOP

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sport-Outet SHOP "KALLNIKU" 03 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Veshje sportive origjinale të të gjitha llojeve për meshuj dhe femra të importuara nga Zvicra me shumicë dhe pakicë të firmave :ADIDAS,NIKE,PUMA,ASICS,SALLMIG.
Оригинална спортска облека од сите видови за мажи и жени увезени од Швајцарија на големо и мало
Sport-Outet SHOP "KALLNIKU"
071448695-070465950
Në fillim