Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nordika skii so vezovi Atomik skii so vezovi

Shitet nga: Kire 21 Nën 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nordika skii so vezovi 165cm 100eu
Atomik skii so vezovi 170 cm 50eu
Elan skii so vezovi 175cm 20eu
Cevli HEAD 43 50 eu
Cevli Rossignol br 42 80eu
Se prodavaat zaedno ili oddelno
Në fillim